EN

Anasayfa Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Bu gizlilik ilkeleri Baskethane.com.tr tarafından gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler Baskethane.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Sitemizin kontrol paneline kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-mail adresi vb.) istenilen tüm bilgiler girilmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Cihazalemi.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.


Kullanıcıdan Hangi Kişisel Bilgilerin Toplandığı
Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi gibi tüm iletişim bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler yeni üyelik sisteminde talep edilmektedir.


Sitenin Verileri Üçüncü Taraf Şirketlere Nasıl Aktardığı
Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağıMüşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.


Üyelik Sistemin Amacı
Web Sitemiz `e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz` e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Baskethane.com.tr personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.Baskethane.com.tr söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. 

Baskethane.com.tr bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.Baskethane.com.tr `nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Baskethane.com.tr bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız` da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz` den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Baskethane.com.tr sorumlu değildir.

Baskethane.com.tr destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Baskethane.com.tr` ye aittir.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda bize danışmakta tereddüt etmeyiniz.

BİZİ TAKİP EDİN !

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

0532 492 50 80

info@baskethane.com.tr

MAHMUT ŞEVKET PAŞA MH. SEZER SOKAK NO:14 ŞİŞLİ İSTANBULE-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

© 2012 BASKETHANE. TÜM HAKLARI SAKLIDIR..

Developed by Frontal Creative Agency With